Niederlande 2 – TV-Programm

Wed., 21.04.2021
Thu., 22.04.2021
Fri., 23.04.2021
Sat., 24.04.2021
Sun., 25.04.2021
Mon., 26.04.2021
Tue., 27.04.2021
Wed., 28.04.2021
Thu., 29.04.2021
Fri., 30.04.2021
Sat., 01.05.2021
Sun., 02.05.2021
Mon., 03.05.2021
Tue., 04.05.2021
Wed., 05.05.2021
Thu., 06.05.2021
Fri., 07.05.2021
Sat., 08.05.2021
Sun., 09.05.2021
Mon., 10.05.2021
Vormittag
07:05
Jeroen in het rusthuis
07:00
Frénk van der Linden
08:00
Laatste afscheid van prins Philip
08:50
Het Roerdal
09:35
Josse De Pauw en Sofie Lakmaker
08:00
"Het leven delen"
08:25
Gor Khatchikyan
09:20
NGK Wageningen – Plaats van bestemming
09:45
Paulus Tilma en Patrick Kuipers
08:00
Tot zegen zijn
08:30
Réginald Moreels
09:20
NGK Wageningen – Reizigers
09:45
Arend van der Heijden
08:30
Anne-Marie van Briemen
09:20
Het Open Huis Haarlem – een gevoel van thuis
11:00
Onzichtbare helden
11:30
Angola MAF
11:45
Gea Overweg
10:55
Zwitserland: Bernina Express: Tirano-Pontresina + Pontresina-Muottas Muragl
10:00
Waubach-Landgraaf
11:30
Congo
11:45
Klaas Ferbeek
11:15
Philip Freriks
10:00
Hengelo
11:30
Congo
11:45
Dirk Jan van Diggele
Nachmittag
13:30
Spruitjesstoof met rundervink
13:45
Moldavië grootouders
13:37
Nationaal Fonds Kinderhulp
13:40
Verkeerd gediagnosticeerd
13:35
Jeroen bij de cowboys
13:55
GGD weigert voorrang vaccinatie kankerpatiënt
12:40
Efraim Hart
13:10
Smokkelkinderen (2/5), Aan het einde van de wereld
13:40
Laura Burgers: rechten voor de natuur
13:34
Amref Flying Doctors
13:35
Een hopeloze huizenjacht
12:40
Ron van der Spoel
13:10
Smokkelkinderen (3/5) Nergens thuis
13:40
Ameline Ansu: over de dood
12:40
Janneke Burger
13:05
Smokkelkinderen (4/5) Nieuwe grond
13:35
Madeleijn van den Nieuwenhuizen: kiezen voor parttime
14:20
Nieuwe lente voor oude kerken
14:55
Peter Faber
14:35
Moldavië grootouders
14:55
Laat je niet verpesten!
14:20
Moldavië grootouders
14:35
Zeeland – Zilt en zoet
15:30
Smokkelkinderen (2/5), Aan het einde van de wereld
14:40
Hadewych Minis
15:30
Vergeven maar niet kunnen vergeten
14:30
Moldavië voedselhulp Capresti
14:50
Duitsland: Görlitz – Zittau – Oybin
14:10
Biologisch boeren als monniken
14:40
Gor Khatchikyan
14:35
Pieter Derks
14:55
De maatschappelijke antenne van Máxima
14:15
Moldavië voedselhulp Capresti
14:35
Amsterdam – Pompen of verzuipen
15:30