Dänemark 1 – TV-Programm

So., 24.10.2021
Mo., 25.10.2021
Di., 26.10.2021
Mi., 27.10.2021
Do., 28.10.2021
Fr., 29.10.2021
Sa., 30.10.2021
So., 31.10.2021
Mo., 01.11.2021
Di., 02.11.2021
Mi., 03.11.2021
Do., 04.11.2021
Fr., 05.11.2021
Sa., 06.11.2021
So., 07.11.2021
Mo., 08.11.2021
Di., 09.11.2021
Mi., 10.11.2021
Vormittag
Nachmittag
12:10
Den niendes forbandelse
12:15
Nykøbing Falster
12:15
Nykøbing Falster II
12:00
LIVE
12:45
Beckham og de nye ikoner
13:45
Huse med fyrtårn
12:00
LIVE
12:10
Torpederet af en vanvidsbilist
12:40
Klosterets forbandelse
12:00
LIVE
12:10
Mor i himlen, far i fængsel
12:40
Den lille ildfugls død
12:00
LIVE
12:40
Sønderborg
13:40
Det frie valg
14:15
Mad til michelin-kok
14:45
Makeover og Møllehus
15:10
Kun en tåbe frygter ikke junglen
14:40
Miniature-lejr i Zambia
14:50
Finale
14:00
LIVE
14:40
Erkan Özden på fisketur
14:55
Christiansø
14:05
Agurker og aggressive gæs
14:35
Shitstorm på sociale medier
15:10
Ilddåb
15:10
Marianne Eihilt
15:55
Med kimchi og Kalles Kaviar
15:10
Christian Stadil
15:55
Med frysemad og fransk forelskelse
15:10
Søren Ryge
15:55
Med butler og bacon
15:05
Genbrugsløgnen
15:55
Med Barnaby og badeand
14:10
Efterbrænder og UFO squash
14:40
Popstjerne for en dag
15:10
Hallooo?!
14:35
Med nøgenbad og jomfrubur
15:05
Den græske forbindelse
14:55
Med spa og mormor
15:25
Det forjættede land
14:55
Med klipper og koldskålsis
15:30
Død i rette tid
16:10
Masser af former og farver
16:35
Med træsko og designertøj
17:05
Liget i kanalen
16:45
Med grill på badeværelset
17:15
Mordet på cricketbanen
16:55
Med dyt og dyppelse
17:25
Mord i parkeringshuset
16:40
Med filler og følelser
17:10
Den djævelske slange
16:10
Johnny Madsen
16:55
Med saltvand og sød tand
17:25
Mistænkt
16:15
Storebror duktig och lillebror
16:10
Marcipan indeni og udenpå
16:25
Den bitre bryg
16:25
Da capo
16:25
Mord blandt de gejstlige
16:25
Hvem dræbte Harry Field?
16:10
Jorden rundt i kageuniverset
Abend
18:00
Mad, der får smilene frem
18:50
#2.8
19:00
Christmas At Downton Abbey
19:10
Christmas at Downton Abbey
18:55
#3.1
19:10
#3.2
18:00
Med Hemingway og hårtot
18:30
LIVE
18:00
Fejringer og festkager
18:30
LIVE
18:00
Med neglekunst og latte art
18:30
LIVE
18:00
Fordybelse og nydelse
18:30
LIVE
18:30
LIVE
18:55
LIVE
19:00
LIVE
18:30
LIVE
18:55
LIVE
19:00
LIVE
18:30
LIVE
18:55
LIVE
19:00
LIVE
20:30
LIVE
20:55
LIVE
21:00
LIVE
20:30
LIVE
20:55
LIVE
21:00
LIVE
20:30
LIVE
20:55
LIVE
21:00
LIVE
20:00
Marcipan indeni og udenpå
20:00
LIVE
21:00
Efterbrænder og UFO squash
21:30
Emilie Mundt
20:00
LIVE
21:00
Med neglekunst og latte art
21:30
Popstjerne for en dag
20:00
LIVE
21:00
Hallooo?!
20:00
Jorden rundt i kageuniverset
20:00
Døden i dybet
21:00
LIVE
21:37
LIVE
21:00
LIVE
21:25
Den sidste mink
20:00
Kastaniegaarden på Kajaktur
20:30
Asger Jorn
21:00
LIVE
21:50
Mord i koncerthuset
20:00
Med basser og byture
20:30
Den store finale
21:00
LIVE
21:25
Anders er forsvundet
21:55
Den fortabte søn
22:00
Huse med fyrtårn
22:30
Bander mod betjente
23:00
LIVE
22:00
Agurker og aggressive gæs
22:30
Wilhelm Marstrand
23:00
LIVE
23:50
Mord i ministeriet
22:00
Med Hemingway og hårtot
22:30
Shitstorm på sociale medier
23:00
LIVE
23:25
Torpederet af en vanvidsbilist
23:55
Ingen tvivl
22:00
Ilddåb
23:00
LIVE
23:25
Kampen om de ældre
22:00
23:00
LIVE
23:15
LIVE
23:30
22:20
Klosterets forbandelse
23:50
Gently with Class
22:10
Mennesket som forsøgskanin
22:00
LIVE
22:25
Flasker på afveje
23:20
Saunamordet
22:00
LIVE
22:25
Mor i himlen, far i fængsel
22:55
Døden i Samarra