Mittwoch, den 12.10.2022 auf International

Vormittag
06:00
Dance Schools
07:00
Country Retreat
07:30
Surface Level
05:30
SERIE
Der Cha-Cha-King wird 40 (5.12)
06:05
SERIE
Die Lemuren-Fossa (1.11)
06:25
SERIE
Nochmals davongekommen (1.15)
06:50
SERIE
Die Ameisen machen Urlaub (4.1)
07:00
SERIE
Der Konkurrenzkampf (1.4)
07:25
SERIE
07:30
SERIE
Der Windelwahn (1.12)
06:10
SERIE
Scheidung auf islamisch (4.12)
06:50
SERIE
Der Club der einsamen Herzen (1.14)
07:30
SERIE
Wem die Stunde schlägt (1.15)
05:30
SERIE
Die Legende von Curtis Ballard (2.3)
06:20
SERIE
Blutige Hochzeit
06:40
SERIE
Schönheitskönigin gesucht
07:05
SERIE
Die Tote im Sandkasten
06:25
05:35
Olly, de detective
05:40
Toffee toestand
05:47
De stemsticker
05:54
Touwtje springen
06:01
Competitie voor Brian
06:12
De puzzel
06:23
Brandweerman Johannes
06:28
We zijn allemaal superhelden
06:33
Timmy kan niet dansen
06:38
Verdriet
06:53
Bumbalu krijgt een lekkere peer
06:59
Het lege kado
07:07
Krokodil: Hap, in je bil!
07:10
Krokodil: Zin in Zappelin woensdaglied
07:12
Ik vraag me af wat voor een plant ik kweek
07:23
Krokodil: Knutsel: Krokodil
07:37
Krokodil: Spel: Krokodillenschuiven
07:58
Krokodil: Lied: Onder mijn bed
08:00
SERIE
Yakari und der Sasquatch (3.13)
08:10
SERIE
Frau Lemming (1.26)
09:50
SERIE
Die verlorene Unschuld (3.12)
08:00
09:05
LIVE
Nationalratssitzung
08:20
SERIE
Böser Zauber (1.12)
08:00
LIVE
08:15
LIVE
09:55
La maison des Maternelles, à votre service
08:00
De Smurf show (2)
08:11
Krokodil: Zin in Zappelindans
08:16
Buitenaardse ontmoeting
08:23
De drie Mashketiers
08:31
Noddy en de zaak van het doorgeknipte touw
08:42
Pieter het wonderkind
09:10
De snor
09:15
Het verhaal van het piepspeelgoed
09:27
't Lied van de Sirenen
09:34
Chef Olivia
09:44
Sneeuwbal op hol!
09:51
Pingu als fotograaf
09:57
Smaken en kleuren
08:00
LIVE
09:05
09:35
LIVE
11:00
Edinburgh 18
11:50
York & Wetherby 22
10:15
SERIE
Allein mit der Mafia (3.13)
10:35
SERIE
Mein Goldfischglas (6.12)
10:55
SERIE
Meine neuen Klamotten (6.13)
11:20
SERIE
Der Meisterkoch (2.18)
11:40
SERIE
Schulstress (2.19)
11:05
Marder – Eine außerordentliche Familie
11:50
11:10
SERIE
Die Hitze der Hölle im Himmel (4.10)
11:25
SERIE
Feenstaub (1.13)
11:16
De Brabander/Eruit op de Buis
11:55
Knolgratin met gorgonzola, krieltjes en schouderkarbonade
10:07
Ziek
10:12
Bumbina speelt trommel
10:17
Super makkie rackets
10:27
No-No weet niet wat hij moet wensen
10:34
Één laars uit
10:41
Nijntje gaat bowlen
10:49
Wiebelwabbel gaat op reis
11:11
Wakker worden, 't sneeuwt
11:18
Moeilijke machine
11:29
Bert & Ernie
11:39
Bol mist iets
11:50
Maya de Eerste
Nachmittag
12:00
12:35
Country Retreat
13:05
A Celebrity for the Barbecue
13:35
Surface Level
12:00
SERIE
Ein starker Abgang (3.22)
12:45
SERIE
Überraschung! (4.1)
13:25
SERIE
Der erste Tag (4.2)
12:00
SERIE
Eine wie keine (8.21)
12:50
SERIE
Die beste und die schlimmste Zeit (18.9)
13:40
SERIE
Lucy (18.10)
12:05
SERIE
Der Sammler (4.5)
12:55
SERIE
Ein Prinz für Paige (4.6)
13:40
SERIE
Verschlossene Welt (2.4)
12:39
Knolgratin met gorgonzola, krieltjes en schouderkarbonade
12:03
Verstoppen
12:18
Krokodil: Hap, in je bil!
12:21
Krokodil: Zin in Zappelin woensdaglied
12:23
We gaan naar de maan kijken
12:34
Krokodil: Knutsel: Krokodil
12:40
Vloggen: Lucas trouwt met mama
12:49
Krokodil: Spel: Krokodillenschuiven
13:09
Krokodil: Lied: Onder mijn bed
13:11
Muizenalarm
13:23
Krokodil: Zin in Zappelindans
13:27
Zo vader, zo zoon
13:39
Mike de ridder en de missie om thuis te komen
13:51
Duchess maakt de dienst uit
13:59
Beer onder hoogspanning
12:00
LIVE
12:15
Den store rullende sauna
12:45
En kob i Cameroun
15:20
The Decorating Job
15:50
Hampshire and East Sussex
14:10
SERIE
Partyservice (4.3)
14:50
SERIE
Sein Kiefer ist verdrahtet (13.9)
15:15
SERIE
Homer mit den Fingerhänden (22.20)
15:35
SERIE
Schneekugeln und Geldregen (3.1)
15:55
SERIE
Die Besenkammer und das Teufelsspiel (3.2)
14:25
SERIE
(3908)
15:15
SERIE
Ein verflixtes Geschenk (16.16)
14:35
SERIE
Nur ein Bauchgefühl (18.11)
15:30
SERIE
Nick und Miguel (18.12)
14:30
SERIE
Colleens Hausarbeit (5.17)
15:25
SERIE
Ein guter Freund (1) (5.18)
14:20
SERIE
Der Nicht-Vatertag (4.7)
14:45
SERIE
Woooo! (4.8)
15:10
SERIE
Nackter Mann (4.9)
15:35
SERIE
Weicheier (4.10)
14:15
Master du crime
15:15
Un coeur sombre
14:00
Cold Turkey
14:35
Bij Bosshardt Meppel: Tiny
15:10
14:18
Schrijven
14:23
Een oude dromedaris
14:35
Hoogtevrees
15:00
De bedste med Mads: Med kogende vand og kioskbesøg
15:30
Mord på universitetet
15:00
Soirée jeux
15:25
Le premier jour