Donnerstag, den 13.05.2021 auf International

Vormittag
06:00
Kedleston 19
06:45
Erotic Salami
07:15
Old Flames
07:45
Movers and Shakers
05:35
SERIE
Das Ernährungs-Experiment (3.20)
06:00
SERIE
Flucht aus dem Schloss (2.6)
06:25
Der Schiffbrüchige
06:50
SERIE
Süßes Waschbärbaby (1.23)
06:55
SERIE
Kasperl & Leopold: Der verfluchte Apfelbaum
05:40
Panorama – Klassiker der Reportage
06:00
Volleyball cup Herren
06:13
Pferdesport Springen Horse Amadeus 2020
06:30
Pferdesport Dressur Horse Amadeus 2020
06:48
Volleyball Damen
06:57
Volleyball Herren
07:06
Schwimmen 21
07:17
Pferdesport Dressur Horse Amadeus 2020
07:35
Fußball Bundesliga 19/20: Runde 32
07:52
Golf 21
05:35
SERIE
Ich schäme mich (4.2)
06:15
SERIE
Ich gehe meinen eigenen Weg (4.3)
06:50
SERIE
Der Informant (2.10)
07:30
SERIE
Komödien und Tragödien (2.11)
05:35
SERIE
Ein Geschenk mit Nebenwirkung (8.17)
05:55
SERIE
Der Yoga-Bär (8.8)
06:15
SERIE
Wer ist Wod Katitten? (4.2)
06:30
05:30
Oh polio oh
06:00
LIVE
06:30
LIVE
07:40
Brandende belangen
06:25
Pingu de pruikenmaker
06:35
Zintuigen
06:50
Wij zijn allemaal kleine baby's
06:55
Schelpjes
07:00
Mama: Mooie Dag Lied
07:05
De hemelvaart
07:24
Mama: Knutsel – Hartjesboom
07:36
Mama: Recept: Boeket van marsepein
07:55
Mama: Jonge dierenquiz
07:10
Kan Loke blive politiets nye brandhund?
07:40
vægttab og forbræning for MÆND
05:55
LIVE
07:00
LIVE
08:40
The Tanganyika Green
09:25
Kedleston 19
09:15
Schüsse auf dem Petersplatz – Wer wollte den Papst ermorden?
08:10
SERIE
Neugier ist der Katze Tod (7.5)
09:20
FILM
08:00
Gemeinsam für EU! (ep. 50)
09:00
Soziale Menschenrechte
09:30
Techno
09:30
Special Hemelvaart
08:00
Een muis in Katstad (2)
08:10
Mama: Toedeloe Lied
08:15
Kostuumdrama
08:20
Gekheid maken
08:25
Het versmurfte paradijs
08:40
Samen sterk
08:55
Wasmachine
09:05
Spiegeltje, spiegeltje
09:10
De koekjesredding
09:20
Liselotte en de pingpongstrijd
09:30
Verloren inspiratie
09:40
Schoon
09:50
Olly de goochelaar
09:54
Boerenpoezen
09:00
09:45
LIVE
10:00
LIVE
Katholischer Gottesdienst aus der Dompfarre Eisenstadt
11:05
Das Gitschtal – Kleinod in den Bergen
11:30
ORF Legenden: Die Gesichter des Karl Farkas
10:00
Kunst in der Pandemie
10:15
Es lebe der Zentralfriedhof
11:00
LIVE
10:00
Beroemd
10:05
Meneer Ui staat klaar om te helpen!
10:25
De rustigaansticker
10:35
De hindernisbaansticker
10:40
Nijntje krijgt post
10:45
Nijntje en Barbara in de regen
10:50
Bumba en de rechte bananen
10:55
Bumba en Arro de ruimteman
11:00
De vierseizoenendans
11:12
Bergop
11:15
De slapende beer
11:30
Mike de ridder en de grote Waldorfini
11:45
De verdwenen noten
11:55
Ik kan alles, maar dan ook alles in mijn eentje
Nachmittag
12:00
12:10
Old Flames
12:40
Warwick 31
13:25
Movers and Shakers
12:45
FILM
13:00
13:10
SERIE
Ein Kraut für die Liebe?
12:00
Generation Grundeinkommen Spezial: Was wir zum BGE Volksbegehren wissen sollten
12:05
Zuurkoolwraps met lamsballetjes en hummus
13:12
KNCV Tuberculosefonds
13:15
Langdurig geveld door corona
12:10
Vies/Schoon
12:24
Mama: Mooie Dag Lied
12:25
De hemelvaart
12:33
Mama: Knutsel – Hartjesboom
12:35
Waffel mist Dirk
12:48
Mama: Recept: Boeket van marsepein
12:50
Casper is jarig
13:04
Mama: Jonge dierenquiz
13:10
Smurfendromen versmurft
13:20
Mama: Toedeloe Lied
13:25
Tot ziens
13:30
Lemmingen blues
13:40
Een berg van een molshoop
13:45
Autopech
13:55
De jongen die kraai riep
12:10
Syltede græskar
12:40
En due på Raadegaard
12:35
Sjælland
13:45
En verden af fund – Vig Tuske Marked
15:00
The Fire in the Sky
15:20
SERIE
Tansania
14:25
Magischer Ballon und Geheimschrift + Detektiv Special mit Säuren und Basen
14:50
Leon, das Chamäleon + DIY Leon-Fliegenfänger-Spiel
15:00
The cure plan
15:25
Behind a window
14:02
Hamster
14:24
Fugue
14:46
Libido
15:08
Secret
15:33
15:30
La malédiction du Caravage
14:20
Nabijheid in coronatijd
14:50
Anne-Marie van Briemen
14:05
Het horloge
14:30
Hond weg
14:35
De verdwijning
15:00
Avondje meiden onder elkaar
15:10
Snuf en de jacht op Vliegende Volckert
14:00
LIVE
Sønderjyske
14:20
En verden af fund – Gentofte
14:55
Hvem vil ikke gerne gøre en god handel?
15:35
En på kasketten
14:50
La paix intérieure
15:50
Celui qui prêtait de l'argent
15:45
LIVE
15:55
16:35
The Sale
17:35
Movers and Shakers
17:00
17:35
Hoch motiviert auf vier Pfoten – Hundewelpen-Ausbildung in Oberösterreich
17:30
LIVE
Österreich – Spanien aus Graz
17:40
FILM
17:30
Speurhond in Canada
17:55
Uit eigen ervaring
17:30
med butler og bacon
16:05
Ejendomsmæglere i første række
16:45
Den røde murstenskasse i Holte
17:20
Dagsaktuelt talkshow
17:55
Vejrudsigten
Abend