Donnerstag, den 26.05.2022 auf International

Vormittag
06:00
LIVE
Asia Capital Connection S1
07:00
LIVE
Europe Squawk Box
07:30
LIVE
Europe Squawk Box
06:00
Cromer Pier 2
06:50
Friends & Rivals
07:20
Cyprus, Baklava & Village Bread
06:00
SERIE
Mülltonne mit Hut / Hypnose für Anfänger / Meisterbäcker / Der Ferienschreck (2.6)
06:25
SERIE
Wie am Schnürchen / Ablenkungsmanöver / Spielzeug für umsonst / Nix wie weg! (2.10)
06:45
SERIE
Großes Kino (6.14)
06:55
SERIE
Kasperl & Co.: Zwei wie Pech und Schwefel
07:20
FILM
06:00
Basketball Cupfinale Damen
06:08
Handball Quali
06:13
Tischtennis
06:19
Volleyball Cup 22
06:26
Pferdesport Springen Horse Amadeus 2020
06:32
Pferdesport Dressur Horse Amadeus 2020
06:50
Pferdesport Springen Horse Amadeus 2020
07:07
TTBLD
07:13
Volleyball Damen
07:22
Schwimmen 21
07:33
Handball
07:38
Golf 21
07:42
Handball Damen Fivers22
07:46
HB EM QualiFAut-Den22
07:53
TTETTUCUP
05:35
Das Geschäft mit dem Wasser
06:05
SERIE
Josh ist nicht wichtig (3.6)
06:45
SERIE
Jeff überwinden (3.7)
07:25
SERIE
Helden aller Art (4.22)
06:15
SERIE
Unfreiwillig nackt im Netz
07:00
SERIE
Der Baader-Ponyhof-Komplex
07:45
SERIE
Die Nervensäge (5.8)
06:25
06:00
Crétin masqué
06:10
Labyrinthe cretin
06:20
Piraterie crétine
06:30
Piraterie crétine
06:35
Les ancêtres ça se respecte
06:50
Calinou
07:00
La boum
07:10
La mascotte
07:25
Karatéteuf
07:30
Le pisto laser atomique
07:40
Neige de printemps
07:45
Identité super secrète
07:50
Fausse monnaie
05:32
De dokter
05:42
Nijntje en de piepende stoel
05:49
Frankies gekke eten
05:55
Hoe bevrijd je een pinguïn?
06:02
Verhaaltje
06:10
Pingu's ziekenhuisbezoek
06:30
De gouden planeet
06:41
Timmy de postbode
06:46
Probleem
07:01
De rondleidingsticker
07:08
Rij
07:13
Vlinders: Fladderen maar!
07:16
Vlinders: Zin in Zappelin donderdaglied
07:18
We gaan een raket bouwen
07:28
Vlinders: Knutsel: Swingende rups
07:34
Knuffels: Mert
07:41
Vlinders: Kleurwedstrijd
07:44
Schaapskudde bingo
07:59
Vlinders: Van eitje tot vlinder
06:45
Stenens lange rejse
07:15
Kæresteparret på skibsdækket
05:55
LIVE
07:00
LIVE
08:00
LIVE
Europe Squawk Box
08:30
LIVE
Europe Squawk Box
09:00
LIVE
Europe Squawk Box
09:30
LIVE
Europe Squawk Box
08:55
Torquay
09:10
Im Waldviertel – Rund um Stift Altenburg
08:05
SERIE
Der Reporter (6.3)
08:45
SERIE
Unangreifbar (5.7)
08:05
SERIE
Die Dankbarkeitsliste (5.9)
08:25
SERIE
Dr. Jekyll und Mr.Hyde (5.10)
08:00
Faktenbasierte und konstruktive Kriegsberichterstattung?
09:00
Wie unterstützt die Europäische Union Geflüchtete?
08:00
La voix de l'homme
08:05
Alerte au bisou
08:10
Titanotor
08:20
Biodiversité et écosystème
08:25
Les Envolés de Marianne Van Hirtum
08:29
Les aliments naturels
08:30
Les chaussettes fantômes
08:35
Le concours de citrouilles
08:45
Activités paranormales
08:50
La vie de souris
08:11
Pasta met sardines, rozijnen en venkel
09:16
Cabaretiers
08:04
Een muis in Katstad (2)
08:15
Vlinders: Zin in Zappelindans
08:21
Superschaap
08:28
Nachtfeestmaal
08:35
Mindernis springen
08:46
Mike de ridder en de ridderlijke trainingtruukjes
09:04
Hoogtevrees
09:15
Het spijt me!
09:22
Angelina en de zaak van de vermiste muziek
09:52
De bal
08:00
LIVE
09:30
Intelligens
09:05
09:40
LIVE
10:00
LIVE
Street Signs
10:30
LIVE
Street Signs
11:00
LIVE
Worldwide Exchange
11:30
LIVE
Worldwide Exchange
10:40
The Haunting of Villa Diodati
11:30
Friends & Rivals
11:55
Stood Up & Sat Down
10:00
LIVE
aus der Pfarre Kaiserwald/Steiermark
11:00
Vom Mariazellerland ins Ennstal
10:50
FILM
10:05
FILM
10:00
Oeganda: Irene
11:00
Eurovisieviering Hemelvaartsdag, Genève, Zwitserland
10:03
Rolschaatsen is tof
10:08
Noddy en de zaak van Kloppiehoorns lege wagen
10:20
Liselotte en de bijenzwerm
10:27
10:32
No-No en de vlieg
10:39
De buren hebben last
10:45
Sneeuw
10:50
Opruimdag
10:57
Grote trek
11:02
Diploma A
11:21
Kermis
11:28
Een verliefde wolk
11:37
Circusje
11:44
Teken eend, teken!
11:56
Zorg goed voor je planeet
Nachmittag
12:00
12:00
LIVE
Us Squawk Box S1
12:30
LIVE
Us Squawk Box S1
13:00
LIVE
Us Squawk Box S1
13:30
LIVE
Us Squawk Box S1
12:25
Cromer Pier 2
13:15
Cyprus, Baklava & Village Bread
12:45
FILM
12:20
Euphorie und Rückschläge
13:55
Kampf um die Freiheit
12:55
LIVE
SKN St Pölten – USV Neulengbach, aus St.Pölten
13:40
FILM
12:00
War in Ukraine – Current situation and possible outcomes
12:34
Urgences lors des excès de la jeunesse
13:12
Hoe gaat het met...?
12:04
Pasta met sardines, rozijnen en venkel
13:13
Leprastichting
13:15
Slapeloze kinderen, radeloze ouders
12:08
Verzorgen
12:23
Vlinders: Fladderen maar!
12:26
Vlinders: Zin in Zappelin donderdaglied
12:27
Olivia wil de grootste zijn
12:38
Vlinders: Knutsel: Swingende rups
12:44
EBU – Oekraïne
12:52
Vlinders: Kleurwedstrijd
12:54
Verloren schat of de zoektocht naar de verloren jeugd
13:05
Vlinders: Van eitje tot vlinder
13:10
De held
13:22
Vlinders: Zin in Zappelindans
13:28
Toen ze vakantie hadden
13:35
De stem van het baasje
13:48
Potentieel gedoe
13:56
Waffels speeldate
12:00
LIVE
12:30
En oribi i Cameroun
13:15
På øhop i det Sydfynske øhav (10:10)
14:00
LIVE
Us Squawk Box S1
14:30
LIVE
Us Squawk Box S1
15:00
LIVE
Us Squawk on the Street S1
15:30
LIVE
Us Squawk on the Street S1
15:40
The Angel of Mercy
14:40
Geburt einer Nation
15:30
Der Weg nach Westen
15:10
LIVE
Viertelfinale 1/2 aus Tampere
14:45
SERIE
Heimvorteil (5.20)
15:10
SERIE
Wie man sich bettet (5.21)
15:40
SERIE
Roboter gegen Wrestler (5.22)
14:01
La pièce manquante
14:27
Gueule de bois
14:52
Pas de mariage et un enterrement
15:19
Les grincheux
15:45
Château Le Virou
14:05
Pierres précieuses
15:15
Rêves brisés
14:04
De Dorpskern (Boertange)
14:00
De mooiste groene outfits van Máxima
14:22
De kerk komt naar je toe
14:55
Shervin Nekuee
15:26
Abbie Chalgoum
14:06
Een reus verslaan
14:18
Koekie en het beest
14:30
Tofsel & Wifsel
14:52
Oude Doc Doodel
15:15
Turnen
15:19
Een valse start
14:00
LIVE
Pokalfodbold: Finale, direkte
14:30
La règle du chouchou
14:50
16:00
LIVE
Us Squawk on the Street S1
16:30
LIVE
Us Squawk on the Street S1
17:00
LIVE
Us Techcheck S1
17:30
LIVE
Us Techcheck S1
16:25
The Haunting of Villa Diodati
17:15
The Pyjamas